TEKSTESHQIP

Liridona Qarri
Ditët E Çiknisë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ditët E Çiknisë" kënduar nga Liridona Qarri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është lansuar para shikuesve i punuar nga ana vizuale edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 6 Mars 2020. Për këngën ka punuar kompozitori Emin Aliu, ndërsa për tekstin u përkujdes Sami Aliu.