Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dona Spahiu - Flakë E Bojna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku je zemra jem
ku je moj dashni

Sonte shum po ma nin zemra
ka me dal me ty
2x

Flak e bojna flak e bojna
e gajlet krejt i lojna
qa bojna sonte bojna
e knojna vetem per dashni

Me ty ka me dal
te ti frymen marr

Per ty xhanem per ty xhanem
sonte digjem zjarr
2x

Flak e bojna flak e bojna
e gajlet krejt i lojna
qa bojna sonte bojna
e knojna vetem per dashni

Flak e bojna flak e bojna
e gajlet krejt i lojna
qa bojna sonte bojna
e knojna vetem per dashni
Dona Spahiu
Publikimi: 21/07/2023
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Urban Graphics


Dona Spahiu - Flakë E Bojna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flakë E Bojna".
3. Video është e këngës "Flakë E Bojna", por nuk këndohet nga Dona Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dona Spahiu:


Komente 0