Më mbaj mend (për 1 muaj)


Donna - Loco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loco".
3. Video është e këngës "Loco", por nuk këndohet nga Donna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Donna - Loco  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Produksioni:

RZON

Komente

Asnjë Koment

11/10/2019

2019-10-11T15:54:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loco" kënduar nga Donna.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donna i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Stresi - Loco

THEY SAY I AM LOCO
ARE YOU LOCO BRO?
I AM LOCO TOO
AH OUAIS JSUIS FOU JSUIS FOU
AH OUAIS AH OUASI
JSUIS FOU JSUIS FOU
AH OUAIS AH OUAIS

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Shqipe ca bone
Ky rrep ka zakone
Grat po rrepojn
E rreperat kopjojn
Po hajt se nuk ka gjo
o bro se kta nuk jan kurrgjo
SE na jena njo per krejt e krejt per njoo

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Si tu vois mon équipe quipe quipe quipe
On sais jamais
Respect les meilleurs
Ou sinon tu peux faire tirer
Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé
Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Jeten e shpejt e rruges i njejt
Zdi a e ki vrejt
Diten dhe naten jom shtrenjt amo pare tu njek
Se asnjihere skan me kon
Sado tmunohen skena me i lon
Se u bo vonn
Erdhi e shtuna
Dhe jom me kta cuna
Krejt femnat i zuna... i zuna i zuna
Po mpysin po mthon ku je kon u thom te bazaa
Qajo nkafaz e tjetra osh tu mprit te Plaza
(aje aje aje aje aje ajee
ah ouais ah ouais ah ouais ah ouais ah ouais

aje aje aje aje aje ajee
awe awe awe awe awe awee)

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Euron - Loco

LOCo loco loco ya ya ya
koka kejt lavida hokkah me hermano ngrehi hookah
kejt lavida loka loka loco bari votka me vermano ngrehi hookah vi ta lidhi tanin edhe nuk ta boj hesap
saher jena tok ju keni ik si grat kom dhipa nref qe vin mu klasirat ta lan gjepin that e ta lan gjepin that vladimir putin a sen ekzekutim cili don qe rrethin tem hin nuk kom shpreps as shum benzin
nuk boj pun pa fitim kom havera skom menagjim
e silli nonstop benzin benzin ska pidh nane qi qohet me ma nal hezin hezin ska weq me taxi pa dilim
kallxo bir a ja vlen me 5 killa pa pastrim
ska concept i paprekt bema hekrin ti qi dekt
loca refren
refrenrefren
dhipi ngo mafi ti ski as za as skini ke msu fatkeqsi nese un ti ke shit un Ti ki shit ndahet talli
as heren e 1 un se fali jo se fali jo se fali
e kom gengin me mafi ajajajaja mos kundershto se mshelesh te shpija ajjaj ikin sikur fmija pshurin kto kategoria me ket zanin prishtina ngrehi nike vija patika patiika drita dritaa
brrrrrrr
refrennnnnn locaaaa

Offrace B - Loco

Benvenuti al sokko
Fatevi un giro nel blocco
Ma alla mia gente occhio
Che prende tutto quanto
Giuro nessun rimpianto
Di loro si mi vanto
Per questo resto accanto
Per loro ho dato tanto
Amore tutto vero
Posso dirti io c’ero
Si dal giorno zero
Di loro ne vado fiero

Loco, loco
Mami mami estoy loco loco x2

Loco, loco
Mami mami estoy loco loco x2
Loco loco
Kush dolce cocco cocco
Cocco, cocco
Kush dolce cocco cocco
Cocco, cocco
Kush dolce cocco cocco
Ci basta poco poco
Questo blunt va a fuoco fuoco
Non tocco coco coco
Sono il capo del gioco gioco
Con i soldi non si perdona
Dal sokko a barcellona
Sta pussy vuole pandora
La gang no non si sfiora

XVN
Papi estoy tan loca
Sta gente mi sta sul zocca
La mia borsa non è mai vuota
Con i tuoi soldi faccio la scorta
Voglio comprare una nuova ferrari
Si voglio farlo con i soldi del papi
Vi faccio salire se fate i bravi
Se sbagli mossa la paghi
Tu parli tanto ma fai poco
Non sei dei nostri non sei fuoco
Noi in privè abbiamo il cuoco
Vuoi fare noi ma non sei locoo

Loco, loco
Mami mami estoy loco loco x2

Loco, loco
Mami mami estoy loco loco x2
Loco loco
Kush dolce cocco cocco

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Liridonna Demiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet