A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lisandra & Young AN - Endrra Jem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2018

2018-06-12T14:31:35

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Music & Arrangement:

Gramoz Kozeli

Video Production:

Fullmoon ProductionSorry, this song lyrics is not yet available "Endrra Jem" sung by Lisandra & Young AN.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Endrra Jem".
The music video from Lisandra & Young AN attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018