Litroli
Litroli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Tropojë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Uk Uk

Biografia

BIOGRAFIA: Litroli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Shkurt 2018, Litroli publikon videoklipin "Her Dream", në bashkëpunim me Doppio O. Teksti u shkrua nga Doppio-O....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0