Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Liza - Don't Let You Go


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/10/2016

2016-10-14T16:01:25

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Don't Let You Go" kënduar nga Liza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin