Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loco - Termet (Feat. Profa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Smuj me kan hardcorepa e shti na n'dore profa loco kombinim hardcoresatisfaction kulmor
si breshen me bore
gjenocid per amator
per transformim faktor
dy akrepa ne ore
e kemi n'dore si mbreti me kunor
dije nese i hin ksaj pune vec ki mu ba hor
me ni za engjullor don arbas ta mat tensionin me ore
hina n'dimension prallor
sa bitchi kshyr ma bone me dor
shimi n'club non stop jena top on top
thats my hood my blocki feel good who's my glock
you see me bad lookhard core get fuck you or more.


Ky tekst u dërgua nga UnevecjanisijukryneLoco
Featuring: Profa
Publikimi: 11/01/2012
Produksioni: Don Arbas


Loco - Termet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Termet".
3. Video është e këngës "Termet", por nuk këndohet nga Loco.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Loco:


Komente 0