Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lok Komoni - A T'kam Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

A tkam jetë a tkam vdekje
Ma ke ngri ti qdo buzqeshje
Ma ke pru shpirtin me dal
Aman krejt per fjal

Ti pa dashni mke lan
Pa dashni mke lan
Kur mke than ne u ndam
O ne u ndam x2

A tkam zemer
At kujtohet sa her tkam pyt
A t kam zemer
Edhe pse sjam fati yt
At kam zemer
Edhe pse ma sjemi bashk
Mbete emer e mbetem veq emra tash x2

A je sot ti e lumtur
Kush ta ben jeten ma t bukur
Kush ta puth buzen qdo nat
Kush eshte aj me fat

Ti pa dashni mke lan
Pa dashni mke lan
Kur mke than ne u ndam
O ne u ndam x2

A tkam zemer
At kujtohet sa her tkam pyt
A t kam zemer
Edhe pse sjam fati yt
At kam zemer
Edhe pse ma sjemi bashk
Mbete emer e mbetem veq emra tash x2


Ky tekst u dërgua nga ArtaLok Komoni
Publikimi: 02/12/2017
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Kreshnik Avdiu


Lok Komoni - A T'kam Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'kam Zemer".
3. Video është e këngës "A T'kam Zemer", por nuk këndohet nga Lok Komoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lok Komoni:


Komente 0