TEKSTESHQIP

Lok Komoni
Betimi I Gjeneralit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Betimi I Gjeneralit" kënduar nga Lok Komoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të rritur aspektin kreativ, ky projekt erdhi i finalizuar në ekranet tona i realizuar me profesionalizëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 17 Shkurt 2023. Kompozimi dhe teksti u përgatit nga Avni Qahili, teksa këngën e orkestroi Ebrar Mazhar.