Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - A M'ke Lon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Krejt t' i fala,krejt t'i fala
ti e di,por nuk t'a ni
shpirt nuk ka mo
jet nuk kom pa ty
e di,ty nuk t'a ni

E tani pse po nihesh keq
ti m'ke lon vet
a m ke lon vet
e tani pse po nihesh keq
pergjigju jet
a m'ke lon vet

Ti e din
po i mban vet fajet
Ti ktheu
ske nevoj me lyp falje
N dashni ska nevoj me shpik terma
ti kom back baby
zemren tani jepma
dashni a urrejtje do me shku nalt
e un t coj siper reve
do me ni a jom ndryshe pi tjerve
un per ty boj kong
qe pi knoj neper koncerte
Lorenc Hasrama
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/05/2019
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi & Lorenc Hasrama
Orkestrimi: Gent Myftaraj


Lorenc Hasrama - A M'ke Lon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M'ke Lon".
3. Video është e këngës "A M'ke Lon", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0