Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorenc Hasrama - Pafund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

I hap syt gjaku me ndalet
Pa kujtime jetoj
Ne parajse ndoshta te falin
Por un jo
Nuk eshte e lehte te lendohesh
Po ti kurre s'do ta kuptosh
Dhe un mes lotesh nen dhimbje vallzoj
...
Un te kam dashur shum
Sa dhe jeten e jepja per ty
Aq te kam dashur un pa fund
Se te kam dashur shum
Sa dhe jeten e jepja per ty
Jo sme ke dashur ti
Si une.. pa fund
...
Vetem nen driten e henen
Nje pergjigje kerkoj
Kam frike te fle
Se ne enderr, prap te shikoj
Kjo dashuri e plagosur
Vret cdo dite me hidheron
Sot mikja ime me tjeter vallzon
...
Un te kam dashur shum
Sa dhe jeten e jepja per ty
Aq te kam dashur un pa fund
Se te kam dashur shum
Sa dhe jeten e jepja per ty
Jo sme ke dashuri ti
Si une.. pa fund


Ky tekst u dërgua nga Xhul KurtiLorenc Hasrama
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Produksioni: Irkenc Hyka & JoJo
Mixed & Mastered By Jojo


Lorenc Hasrama - Pafund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pafund".
3. Video është e këngës "Pafund", por nuk këndohet nga Lorenc Hasrama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorenc Hasrama:


Komente 0