TEKSTESHQIP

Lorenc Hasrama
A M'ke Lon
Lyrics

Krejt t' i fala,krejt t'i fala
ti e di,por nuk t'a ni
shpirt nuk ka mo
jet nuk kom pa ty
e di,ty nuk t'a ni

E tani pse po nihesh keq
ti m'ke lon vet
a m ke lon vet
e tani pse po nihesh keq
pergjigju jet
a m'ke lon vet

Ti e din
po i mban vet fajet
Ti ktheu
ske nevoj me lyp falje
N dashni ska nevoj me shpik terma
ti kom back baby
zemren tani jepma
dashni a urrejtje do me shku nalt
e un t coj siper reve
do me ni a jom ndryshe pi tjerve
un per ty boj kong
qe pi knoj neper koncerte
INFO
Ky materiali muzikor u lansua tek shikuesit i realizuar në spektrin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 19 Maj 2019. Për melodinë dhe për orkestrimin është kujdesur Gent Myftaraj, teksa autorë të tekstit janë Endrit Mumajesi & Lorenc Hasrama.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200