Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Mos Luaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

ti ma bere me inat
nuk flet asnje fjal,
me vret dal ngadal,
un perseri te pres,
perseri kam shpres
ngadal per ty vdes

Ref:mos luaj mos luaj
mos me ben qe te vuaj,
mos luaj me mua
un vetem ty te dua 2x

ti ma bere me qellim
veq per argetim,
e vrave shpirtin tim
un besnike te kam qendru
kurr ste kam tradhtu
se vetem ty te du...

Ref:mos luaj mos luaj
mos me ben qe te vuaj
mos luaj me mua
un vetem ty te dua 4x

Mos Luaj Me Muaa...


Ky tekst u dërgua nga NanushiLori Kaçka
Publikimi: 03/10/2012


Lori - Mos Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Luaj".
3. Video është e këngës "Mos Luaj", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0