Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Lori - Oj Xhemile  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2012

2012-10-03T06:52:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Xhemile" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vera Laci. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj xhemile ku te zu ylli drites
o moj xhemile ku te zu ylli drites

me ka zanun ne fushat e dibres
o moj ka zanun ne fushat e dibres

oj xhemile qka i lakmove djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

moj xhemile qka me ke ne gushe
(2x)

(2x)

oj xhemile ku te zu ylli nates
o moj oj xhemile ku te zu ylli nates

me ka zanun ne fushat e mates
o moj ka zanun ne fushat e mates

oj xhemile qka i lakmove djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

moj xhemile qka na kene gushe
(2x)

halil aga me ka vra me pushke (2x)

oj xhemile qka i lak move djalit(2x)

ia lakmova unazen prej ari (2x)

oj xhemile qka ma ke ne faqe
(2x)

me vjen era lule manushaqe(2x)Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet