Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Ishe I Miri Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe I Miri Im".
3. Video është e këngës "Ishe I Miri Im", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Ishe I Miri Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T01:42:00+00:00jeta ime drita ime gjithnje thoshe ti (thoshe ti)
shum premtove e tash shkove ne nje nat me shi
veq mos thuaj se do mbesim miq te perjetsis
asnjeher miqesi ska mbetur jo pa dashuri

ref: shko te lutem eshte me mir me le mua vetem nje kujtim
qe ta kem ngushllim ne zemer un perher se ishe dikur i miri im
shko te lutem eshte me mir me le mua vetem nje kujtim
qe ta kem ngushllim ne zemer un perher se ishe dikur i miri im

nuk gabohem nuk mashtrohem tbesoi prap ne ty (prap ne ty)
ne zemren tende ne syte e tu ska me dashuri
sna lejn plagat sna lejn lotet qe rreket po me shkojin
fjalet tua jan trillim qe as femijet si besojin


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë