Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Kur E Pash At Djalin Te Shkolla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pash At Djalin Te Shkolla".
3. Video është e këngës "Kur E Pash At Djalin Te Shkolla", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Kur E Pash At Djalin Te Shkolla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/02/2012

2012-02-03T18:31:33+00:00Ooo kur e pash oj nane at djalin te shkolla...ooo at djalin te shkolla,o ja e mora nane ja desh u tranova..ooo ja desh u tranova.
O kur e pash oj nane at djalin n'qytete ooo...at djalin n'qytete.
o ja e mora nane ja desh me lan mente...ooo ja desh me lan mente.


Ky tekst u dërgua nga Xix
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë