Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - S'rezistoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

E pergjumur per ty paskam qene
si nje keng pa refren
dhe pastaj per çudi shfaqesh ti.
Je ashtu siq ëndrova me par
plot pasion zemër bardh
din far jedin qfar mer si perher.

Ti je dielli qe po me percjell
ti dhe dimrin ma bëre ver
mos e kerko atë që të përket
ske nevoj se do ta jap vet.

(ref)S'rezistoj as nje çast as një orë
fatin tim ta kam lën tash në dor
ti je ai që vendos me një fjal
t'jem e vdekur apo t'jem e gjall.
S'rezistoj po dorzohem ngadale
po te ndjej gati në qdo damare
po e ndjej zemrën tende tek une
i lutem Zotit të mos jem në gjum.(1x)

Ja jaaajaaa.....

Ti je djelli që po më percjell
ti dhe dimrin ma bëre vere
mos e kerko atë që të përket
ske nevoj se do ta jap vete.

(ref)...(2x)

S'rezitoooj.


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimLori
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/10/2013


Lori - S'rezistoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'rezistoj".
3. Video është e këngës "S'rezistoj", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 0