Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Gonxhe Gonxhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gonxhe Gonxhe" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nysret Muçiqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

2x
gonxhe gonxhe sa te du
se kuptoj pse mje largu

refreni 2x
mramjen tone ti serdhe mrame
tka prit cuni deri vone

II

2x
se kuptoj pse mje largu
dikush don me na idhnu

refreni 2x
mramjen tone ti serdhe mrame
tka prit cuni deri vone

refreni 2x
mramjen tone ti serdhe mrame
tka prit cuni deri vone

Publikimi: 26/03/2008Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente mbi këtë këngëLori - Gonxhe Gonxhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gonxhe Gonxhe".
3. Video është e këngës "Gonxhe Gonxhe", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.