Live Video

Lori - Fat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/12/2016

2016-12-08T16:56:50

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016
Loreta Kaçka ka realizuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur zbuloi se kënga titullohet “Fat” dhe flet për dashurinë.

“Kënga është shumë ritmike verore dhe me një tekst shumë të ndjeshëm me tematikë dashurinë”, tha Lori.

“Fat” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe Petro Xhori, ndërsa për muzikën është kujdesur Irkenc Hyka.

Me videoklip kënga pritet të publikohet sot rreth orës 18:00.


Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...