A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • A E Di Sa Shume Te Dua

Official Video

Top 200

Lori - A E Di Sa Shume Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2016

2016-10-01T13:00:00

Këngë e albumit:

"Sot Martohemi"
REF.:
A e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua?
A e din? A e din?

Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
deri sa t'kem jeten jeten time
Do te dua zemra ime
o deri sa t'kem jeten time

REF.:
A e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua?
A e din? A e din?

Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
deri sa t'kem jeten time
Do te dua zemra ime
o deri sa t'kem jeten time

Lej, lej, lej...

Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
deri sa t'kem jeten jeten time
Do te dua zemra ime
o deri sa t'kem jeten jeten time


Ky tekst u dërgua nga AlmaKartolina (1)

U krijua nga Florida Bahiti 2017-11-08 17:11:02
Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
deri sa t'kem jeten jeten time
Do te dua zemra ime
o deri sa t'kem jeten jeten time

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019