Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lorik Selmani - Kujtimet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Historia jon
Mbaroj ne ket dhom
E kujtimet
Nuk po mundem ti harroj

Kete der saher qe hap
Malli zemren ma ka mar
Dashnia po te bejka
Si te marr

Rf
Nuk po mundem un ty sot te te harroj
Kur pa ty spo mundem un as te jetoj


Qysh me mujt un me t harru
Cdo kujtim eshte ne ket mur
E ne leter, fjala
Nuk te duu x2

Po pi te te harroj
Ah kjo plag dhimbje shkaktoj
Dhe i dehur
Une ty po te kujtoj

Ajo me nuk me do
Ishte nat kur ajo shkoj
Vujtjen time
Askush smundet ta kuptoj

Rf
Nuk po mundem un ty sot te te harroj
Kur pa ty spo mundem un as te jetoj

Qysh me mujt un me t harru
Cdo kujtim eshte ne kete mur
E ne leter fjala
Nuk te Duu x2
Lorik Selmani
Publikimi: 25/03/2023
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Nora Selmani
Directed By Enis NishoriLorik Selmani - Kujtimet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtimet".
3. Video është e këngës "Kujtimet", por nuk këndohet nga Lorik Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lorik Selmani:


Komente 0