TEKSTESHQIP

Lory B
Super Djal
Lyrics

2x
Jo jo jo jo jo jo mos ma merr inaaaat
Nejse msheh najkun me naj super djal

Ref 1
JOm me 1 djal supeeer
a din sa po doket i bukur
mthot shyme driten,hajde hupum
ose zhdukem e nuk kthehemiiiiiiii

shum po nxehemi,kur po dehemiii
per kta derra jena si Hn ne 1
jena 2 ne 1,shum po ngjitemii
ti senin e mire,pe sheh n`syt e mijj

2x
hajde ngjitu ntrup tem edhe dekk
je tu u dok shum shmek
kur une foli per lek..
mos ma merr inat

Ref:2x
Jojo jojo mos ma merr inat
nese msheh najkun me naj superdjal

Kena dal prej taktit...
jom tu zhdryp prej naltit
kena dal prej taktit
mu pom don shum fati
hajde hajde provom pe di qa po don
hajde hajde provom pe di qa po don

Rep:2

e bojna shum se sdojna paaak
sdi qa pi boj, po ngulet en staart
ah.. mos u bo mafiaaaashh
n`loj une tshti edhe prej lojes tqes jashtt

bangerr bangerrr baangeeeer
aaaj engjullit i ka ngjaaa
nihesh i bekum nesemke nxoon
Po du veq chill,spo du mu bo nonn

NAALT' N`HIMALAJEEEE
afer ti majeee
mos em le sheja qafeee
jena nalt himalaje..

DËRGOI:
INFO
Nuk është i një rëndësie dytësore fakti që ky produkt muzikor erdhi i finalizuar para publikut i punuar me profesionalizëm me një klip muzikor, i cili u publikua më 24 Shkurt 2016. Vija melodike dhe okestracioni është krijuar nga Zzap And Chriss, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Getinjo.