Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lrc & Master Bass 25 - Extazy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Ref:(X2)
Hip-hop is sound for ecstasy everybody pop
your hands and come with me.

Hip-hop hip-hop master bass ne mikrofon,
vec te flas per ekstazi direkt nga lezha rappers
zon.Se di se kush hip-hopin e shpiku i pari
si loj,vec di se kret i smuri me ket virus na
infektoi.

Pervec hip-hopit i madh a i vogel s preferon
tjeter sen,edhe gjyshja qe kam n'shpi
po nigjon 50-cent.
mos t'bajn qudi qe tash njerzia per hip-hop
po kallet kret,tash mora vesht se n'vatikan
tupac shakur po bahet shenjt.

Hej ding-dong digi digi way dong, tash ekstazia
po fillon nga lezha ne hong kong.
Veserisht ktu rapp rrespekt qe per hip-hop
nuk dijn me t'fal hajde ktu ku ka rrespekt,
shum rrep qe sdin me u ndal.
Shpejt ke me kuptu se kjo rrym ka me t'kall,
se fjala hip-hop nese ke dek ka me t'ngjall
dhe nese femrat st'preferojn,dhe nese je djal king
shkrepe vlla ekstazin ose lady shake that thing.

Ref:(X4)
Hip-hop is sound for ecstasy everybody pop
your hands and come with me.

Nije (WHAT) jo kret vetem 1fije se asht
hip-hop me shije ekstazie,
dije (WHAT) e ke me amanet se ktu
hip-hopi ka plot 5 vjet fakultet,
lezha rappers clann edhe master bass
kan klas jan as prandaj nij kur flas,
se hip-hop asht koha per ekstazi mos
rri vetem luj and come with me.

Nuk e di a po kupton ne anglisht
versionin tim,noshta ke nevoj per shqipen
e vjeter si perkthim,
Mir se erdhe ne hip-hop ekstazi rrug pa
kthim, mos lepi ma lollipop po rritu
bane pak ndryshim, hajde hajde n'ritmin
tim me shum bass bass futu n rrymen
what's upp ku ka shum klas.
Se miku im ke nevoj me kuptu nuk
asht loj, se me majt nji mikrofon asht pak pun
duhet pervoj.

Ref:(X4)
Hip-hop is sound for ecstasy everybody pop
your hands and come with me.

Hip-hop muzika mir u nika thojn do femna (jo do cika),
ku taktika asht pika qe dallon (mir e dika)
merre avash ska ashash as itash (as ma von) ,
droga nuk lejohet por hip-hop ka gjithmon

Masta masta masta masta masta masta bass ndal,
nje doz dhe afrohu edhe mrapa lets go
qmenduri me tepri pa kufi wow.

Ku ka frym esht kjo rrym qe te mpin si ekstazi,
esht e vertet qe ku ka jet ska njeri qe nuk e ni
vec nje njeri qe do liri don me u ngi me knaqsi,
hip-hop esht muzik sound per ekstazi.

Tash klani jon e ul e qon me ekstazi po gramafon
gjithkan e man stabel nuk e rrotullon se sdon,
STOP ti thash kret qa pata nuk jena nana records nuk
presim si shpata.

Ref:(X4)
Hip-hop is sound for ecstasy everybody pop
your hands and come with me.

Hey hey yoo this is the music i love
hey hey yoo i wana onlyyy HIP-HOP


Ky tekst u dërgua nga The Mister Of The Night   izmiri


Featuring: Master Bass
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006Më Shumë Këngë Nga Lrc:


Komente mbi këtë këngëLrc & Master Bass 25 - Extazy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Extazy".
3. Video është e këngës "Extazy", por nuk këndohet nga Lrc & Master Bass 25.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.