Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Benzina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  84

Ti me le vetem,
Qe te luftoj me ty brenda meje
T'them t'verten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
E ku gabova,
e ku gabova une me ty (x2)
A te don loqka loqka loqka re (x2)
E e e loqka re e e e loqka re e
E ee loqka re e nese me mu s'je

Ref:

T'kalli si benzina benzina benzina benzina benzina benzina Yeah
T'kalli si benzina benzina benzina benzina nese me mu s'je
E tregoi asaj ajajaje ah ah ajajaje
Mos luaj me zjaarr ajajaje ah ah ajajaje
Go

Si leter leter,
Per ty po digjem une brenda meje
Ta them t'verteten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
Se chica loca,
chica loca o pa ty (x2)


Ky tekst u dërgua nga Klejdi Kazazi (The King)Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2017
Festivali: Zhurma Show 2017


Luana Vjollca - Benzina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benzina".
3. Video është e këngës "Benzina", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

12
12
12
11
19
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0