Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luar - Si Dje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Si dje
si dje
kur ishim bashke ne
ato vite
duken si dje

Si dje
si dje
kur ishim bashke ne
ato vite
duken si dje

S'e kam te lehte
te te kujtoj ty tani
ato vite qe kane mbetur larg

cdo gur i rruges
fjalet tona i di
si munde valle t'i kesh harruar?

por zemra nuk t'a fal
thote "Mos harro!"
ishe ti qe shkele dashurine
mos mendo se bashke me ty
jo, jo
humba une dhe lumturine.Renditja: Top 200
Publikimi: 17/10/2017
Muzika: Cricket
Teksti: LuarMë Shumë Këngë Nga Luar:


Komente mbi këtë këngëLuar - Si Dje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Dje".
3. Video është e këngës "Si Dje", por nuk këndohet nga Luar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.