Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Frymë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ta pershkruaj lumturine
jo nuk kam fjale, un' ku t'i gjej
Se ma mesove dashurine
per njerine, edhe pertej

Fryme e imja do jesh ti, ta premtoj une sot
Do te behem krahe e sy, dhe nese nuk mundem dot
Se te dua dhe s'e di si, jo un' nuk e di
E sa shume me ke munguar, e kuptoj vetem tani

(x2)
Akoma syte, jo nuk t'i kam pa
E as duart jo, akoma s'ti kam prekur
Vec te dua, te dua, te dua, te dua, dua, si i marre
Se per ty, une zemren e kam te etur

Fryme e imja do jesh ti, ta premtoj une sot
Do te behem krahe e sy, dhe nese nuk mundem dot
Se te dua dhe s'e di si, jo un' nuk e di
E sa shume me ke munguar, e kuptoj vetem tani

(x2)
Akoma syte, jo nuk t'i kam pa
E as duart jo, akoma s'ti kam prekur
Vec te dua, te dua, te dua, te dua, dua, si i marre
Se per ty, une zemren e kam te etur

Zemren e kam te etur, zemren e kam te etur
Vec per ty une, vec per ty
Zemren e kam te etur, zemren e kam te etur
Vec per ty une, vec per ty
Luiz Ejlli
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/11/2023
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Ida Nurçe
Video Produksioni: Drini Jaku


Luiz Ejlli - Frymë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frymë".
3. Video është e këngës "Frymë", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 0