TEKSTESHQIP

Lul Dxe
Baby Luv Ya
Lyrics
(Feat. Oran-G)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baby Luv Ya" kënduar nga Lul Dxe.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që krijimi muzikor erdhi para publikut i ilustruar shumë bukur me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 5 Maj 2006.