TEKSTESHQIP

Luljeta Shala
Lumja Ajo Vjehrra Kush I Erdh Per Nuse
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumja Ajo Vjehrra Kush I Erdh Per Nuse" kënduar nga Luljeta Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Emin Aliu, autor i fjalëve të tekstit është Sami Aliu, ndërsa autor i orkestrimit rezulton të jetë Xheni Meçe.