Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lynx - Princesha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Lynx

Pjesëmarrëse në

Festivali i 52-të në RTSH

Komente

1 🔥

29/12/2013

2013-12-29T17:06:58+00:00Për ty thone je shumë e mirë
Për ty thone je e vështirë
Çdo kush që të kërkon
Nuk të fiton

Ti thua jo,jo
Askush s'te meriton
Ti shumë kërkon,kërkon
Asgjë nuk të mjafton

(Refreni)
Çdo gjë që ti kërkon
Mamushi ta plotëson
Si një princeshë jeton
Asgjë nuk të mungon
Por zemër ta dish ti
Radha do të t'vij
Të ftoj ty në këtë lojë
Kur t'jesh me mu,do të t'rrotulloj

Në barin më të mirë qëndron
Plot me naze ia fillon
Me dy gota fluturon
Dhe ja ku nis e flirton
Jo,jo ti nuk e kupton
Me mua s'ka,nuk ka
Humbjen prano

Refreni 2 herë


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Lynx:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet