Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - I Feel You (Feat. Kusha)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

1
Edhe n'ondra mos me t'pa , prap per ty menoj
Edhe gjumin me ma nal , un veq ty t'endrroj
Nese don me kon me mu , je e sigurt te un
Nese don me dit pse , ti pom pelqen shum

Dua te jesh , me mua ne nje shtrat
Dua te ndjesh , me mua jet t'veqant
Dua te ndjesh , nje jet si ne roman
Ndjenja me e mir kur, pran teje jam

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.

2
Edhe nese nuk t`takoj , ty prap ko me t'ndjek
Nese nuk lutesh per mu , prap per ty ko me vdek
Dhe nese s'jemi pran , prap afer ty te kam
Largsia veq numer , ne smund te na ndan

Kerkoj te jesh , me mua ne nje shtrat
Kerkoj te ndjesh , me mua jet t`veqant
Dua te ndjesh , nje jet si ne roman
Ndjenja me e mir , kur pran teje jam

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.

Every night in my dreams
I see you, my bejbe

Every night in my dreams
I see you, i feel you

Every night in my dreams
I see you, bejbe

Every night in my dreams
Baby i need you

Refreni2x
Every night in my dreams
I am with you ,
I see you, I feel you.Nuk kemi video për këtë këngë.


Lyric Master
Featuring: Kushtrim Kelani
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/05/2013


Lyric Master - I Feel You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Feel You".
3. Video është e këngës "I Feel You", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:


Komente 2