Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Up In Da Club

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up In Da Club".
3. Video është e këngës "Up In Da Club", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Up In Da Club  (Feat. Etno Engjujt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Recept"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Etnon

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00festim:
hyni goja ku mbet rep pervoja
ju shti ne paranoja
qekshtu luhet loja
kur na jemi knej
na shtohet fort tensioni
ku o rapi alkooli qaty neve na xhoni
kshtu qi pshtelle babes edhe
qitja flaken mos pahiri
po ma then e pe xhej nafaken
se shum me femne qetu po ma kona noshta mhec puna xeher e un rahatona me naj cik qe nuk i ka ment mem fik me ma shter xhepin ne fund mem lon e me ik hej zemer hajde flliqem pak bojná pis une ti kejt cullak
nanush une ty kom me ta bo hyzmetin sa lezeti e sikleti kur ta preki haletin ki mu knaq kejt ska me pas mo nete te fshtira shtrihu mos u bon marak se je ndur tmira
ref:
up in the club com on make me girl
paunds on me shake from my ledys
keep in whyle i know you like me girl
i know like my stile
genci(etno engjujt)
yao
vec muzika truni i bllokum nga mastika me uj e sterpika se ktu tlikt po tbika cika sa te dush me te mush vec qele gojen stergjyshit fort mir e njeh lojen
kallet veni veni kallet
kallet trupi edhe shpina kallet edhe kulmi kallet edhe krejt magazina
se te fyti e te huna na e kena ket kriz
ktu mizen e bojn ka e kaun e bojn miz,mduhen 5minuta jo te egra po tbuta dj po lishon do sene fort tsmuta me gota ne kry ja fusin me kcy sado pak mu shfry e sado pak me thy
ref:
up in the club com on make me girl
paunds on me shake from my ledys
keep in whyle i know you like me girl
i know like my stile.
(etnoengjujt)
yao yao
ndalu pak paska femra qe mujn mem hi ngjak pa arsye shpi e madhe po ju ftoj nkonak zgatu pak mos u gut jom ndije seksuale paralajmrim mos me fol per pun ilegale spo mpelqen as perpara as ka vryma anale jom ardh per me knu zdu me bo vepra penale
nale ritmin lshoe ritmin ja kom nis me kcy shum po vrehet po ta vrej po te kesh buza ty.
ref:
up in the club com on make me girl
paunds on me shake from my ledys
keep in whyle i know you like me girl
i know like my stile.


Ky tekst u dërgua nga Elonche
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet