A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Familja  (Feat. Big Xig)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/05/2009

2009-05-17T19:09:20

Featuring

Agon Amiga

Song from the album:

"Permbledhje"


Yeeaah
na jena big Xig
Lyrical Son (WHAT'S UP)
Prishtin (WHAT'S UP)
Kosov(WHAT'S UP)Shqipri (WHAT'S UP)
every body what's up

... Lyrical Son...

Ok
Ma bojn Lykënnn Son Tash e ki ti renin
Jom Lyrical Son bitch maje nmen temin
Sjena Bossa (Jena Bossa)
Sjena Dosta (Jena Dosta)
anyyyyyyy youppppppppppp
Jeni me neve fit fit
Lyrical Son Big Xig
Sigurt mu kon hit hit
Qoni nalt (mani nalt)
Hala ma nalt (mos u nal)
Ana majjt (ana majjt)
Ana djjath (ana Djatht)
Drejtperdrejt Live
Tu e prek atmosferen
Straight jo po High
N'Prishtin e kaloj veren
se ksi reperi sun e mrrin kurr edhe me dasht
Money Festim em thirrin se i kom gjepat e trash

E kom diltindjen dit per dit
vet i bindi qe jom tip
vet i gjinen qe se din
E kom familjen 100%
Ma me honger mut ( mooo )
Ma se muj me nii ( niiiii )
Mos u bo mangup
se vi ta heki baterin

Ref..(2x)
S'kom nevoj per krah se krah jom vet
Neve na gjen gjithka nese doni najsen
Heej merre bindien
(Ouu ) se ki familjen
Joo s'kom nevoj per krah un se krah jom vett
Neve na gjeen gjithqka nese doni najsen
Mere Bindien Ekom familjen

.... Big xig

Bomani venin po vien Agon amiga
Clubin e shprazt e kthen tmusht me pidha
E kom perqindjen (100%)
E kom familjen ( gjithkush e din )
Heej ka po vi ka po shkoj
me kon po rri (rri)
Ku po pi qa po boj
kon pe qi
em she n'Airport kaloj n'Autoban
N'koncert ta boj me dor neser jom n'Amsterdam
Ouu jom i shtrejt i trent jom Babes
Thirri krejt boni ren krejt Babes
Pa paka amiga shum
Pa paka amiga ...

Op me ring , op me pi un jom olle
op me iq op qe gji un jom olle
shpejt si flesh heret a von jom ring tingull
e jo ring ton ..

Ref..(2x)
Skom nevoj per krah se krah jom vet
Neve na gjen gjithka nese doni najsen
Heej mere bindien
(Ouu) se ki familjen
skom nevoj per krah un se krah jom vett
Newe na gjeen gjithqka nese doni najsen
Mere bindjen
E kom familjen

Thirri thirri thirri thirri kreejt
Mbledhi ngoj asnjonin se bojn njejt
mere bindjen
SSe ki Familjen
Thirri thirri thirri thirri kreejt
Mbledhi Ngoj asnjonin se bojn njejt
mere bindjen
Se ki Familjen ..


Lyrics submited by Rittahh
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019