Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Sensimilia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sensimilia".
3. Video është e këngës "Sensimilia", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Sensimilia  (Feat. BimBimma)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Këngë e albumit:

"Zimasamshevy"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

BimBimma

13/08/2013

2013-08-13T17:05:40+00:00SMOKE LIKE A RASTA
PURE HEDA T'PAQTA

LYRICAL SON:

Eeny Meeny Miny Many Moe, You fo' really ?/
Mini i Mamit mo, What's the Dealy ? ja keni nis me m'sha/
Dy, Tri "feelis" manej po m'thirrni Vlla/
Man jom lodh prej ktyne Yjeve, Gangsta e Tutsa/
Si fmija mas pak pijeve e shtijn veten n'haluca/
Mledhen e për neve blegërojn sikur Dele/
Me ju hi mrena n'tufë e palojn si Kotele/
Fuck it, ma mirë e ki mu gjujt prej katit t'shtatit/
Nëse s'din me dallu Nipin prej Plakit/
U dasht me jau palu Weepyn(Dhipin) prej Vaktit(yea Prej Vaktit)/
S'jom n'Garë me ta, s'kena pse mu marrë me ta/
Skena mo nuk o' kur Na, s'jena tu ju qu ma nalt(EEYY)/
APOKAPINT myti krejt si KOKAIN (KOKAIN)/
K-k-Kejt jepju bile Vetbesim/

REFRENI:

Se po tuten (aha)
Dit' për dit' zhduken (ata)
Sikur plaka luten (për qka)
S'dojn me nda bukën (si na)

ME I SMOKE LIKE A RASTA - SENSIMILIA
PURE HEDA T'PAQTA - BJERMI RIZLLAT
NINA MA RRAST MAN - HEC PI PINA
LYRICAL GANGSTA - E BIMBIMMA
ME I SMOKE LIKE A RASTA - SENSIMILIA
PURE HEDA T'PAQTA - BJERMI RIZLLAT
NINA MA RRAST MAN - HEC PI PINA
LYRICAL GANGSTA - E BIMBIMMA

BIMBIMMA:

Me a Bad boy, Ex Dreadlock Rasta/
Flokt ma t'paqta, se shum goja t'zdralavta/
Tash nashta ky Djali as dy kime n'kry si paska/
Treda-t, Heda t'integrum mushknit plot Ganja/
Hekrat jasht, La Bamba a Icarumba/
Dojn mu krahasu me Mu kta mashkuj t'veshun n'tanga/
Me pantolla t'ngushta, kmishën qelë si modele për Samba/
Mos u prek me Spec t'djegst, Helm - Black Mamba/
Me a Bad boy, Ex Convict/
E qet ni hap gabim, boy you step Conflict/
A se murret vesh boll Festimin dej parzit/
Po duhet me ardh edhe Un me nxerr bishën prej kafazit/
Si stand of steel, I still stand still/
Hala si Kill Bill still real e stilin still ill/
Kryt still chill, po kur flitet për Rap I still kill!/
E vetmja lojë e jona, o' lojë me shkronja/
Now, This the real deal/

SENSIMILIA
BJERMI RIZLLAT

REFRENI:

ME I SMOKE LIKE A RASTA - SENSIMILIA
PURE HEDA T'PAQTA - BJERMI RIZLLAT
NINA MA RRAST MAN - HEC PI PINA
LYRICAL GANGSTA - E BIMBIMMA
ME I SMOKE LIKE A RASTA - SENSIMILIA
PURE HEDA T'PAQTA - BJERMI RIZLLAT
NINA MA RRAST MAN - HEC PI PINA
LYRICAL GANGSTA - E BIMBIMMA


Ky tekst u dërgua nga  ExCaliBuR   Danish   Xaimmi1
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet