A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - In Luv  (Feat. Ergenr)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T18:05:40

Featuring

Ergeni

Song from the album:

"Zimasamshevy"


INTRO:

Prej meje se ka prit, e kapi nalt posht/
Sytë i qesin dritë, i jepi seks shkollë/
Termini i parë o' Free, se munet me ndodh/
Mu ngulë n'shkopin magjik e me lyp temin si me kry Drogë/

REFRENI (ERGENR):

I thom Fuck you honey, Im in luv with my Money/
Im in luv, Im in luv, Im in luv with my Money/
Se sa her i kom me veti, gjithqka tjetër m'doket Funny/
Gjithkush tjetër përreth meje, përveq teje m'doket Ugly/

LYRICAL SON:

Damn Bitch, m'fal pak Miss/
You must be Lonely, heke qat Miniq/
Une s'jom YELAWOLF po jom LYRICAL SON, s'di me rep për Fellne/
E rritun n'Strukturë, e ngritun n'Kulturë, po prap ma bojn RED NECK/
Katunari i rritun xehër, n'midis disit n'qendër shehër/
Mirë e di me ta sill e nuk du mu nal, po e di që n'fund Emni nxerr/
Bitch s'jom i pashëm, veq Ti je qaq shum/
Ninfomane nuk ki marre, don mu iq me t'famshëm (like me)/
Meet my Balls, Down South/
I be BLAKE GRIFFIN Slam Dunk in your Mouth/
Jom MVP, High Rolla i Pakapshëm/
Fuck a 5 Star Bitch, Salute 'em All/

REFRENI (ERGENR):

I thom Fuck you honey, Im in luv with my Money/
Im in luv, Im in luv, Im in luv with my Money/
Se sa her i kom me veti, gjithqka tjetër m'doket Funny/
Gjithkush tjetër përreth meje, përveq teje m'doket Ugly/

ERGENR:

M'fal që ta kqyra Femnën, veq po m'përngjan me temën/
Krejt njejt po dokën, garant nuk e kan t'njejtin emën/
Tu u munu me lujt rolin e kujdestarit/
Nuk e di a me rujt kto prej Dostav, a me jau hek Dostave prej karit/
Arsyetoju Kujdestarit me ti arsyetu Mungesat/
Bitch, qysh i thojn Italisht kthesav ?/
Lidhni Femnat me unaza, për Shën Valentin blenju Pranga/
Blejani Dhelren si Simbol i Dashnis/
Sa ma afër karit(karit), aq ma larg Shpis/
Ndaq mos mu shëndrru n'Agjent t'xhelozis/
E për qdo dit me ja nis me Dis po me Disponim/
Jo me Dy me ni menim me ty, bitch asni Obligim/

REFRENI (ERGENR):

I thom Fuck you honey, Im in luv with my Money/
Im in luv, Im in luv, Im in luv with my Money/
Se sa her i kom me veti, gjithqka tjetër m'doket Funny/
Gjithkush tjetër përreth meje, përveq teje m'doket Ugly/

Prej meje se ka prit, e kapi nalt posht/
Sytë i qesin dritë, i jepi seks shkollë/
Termini i parë o' Free, se munet me ndodh/
Mu ngulë n'shkopin magjik e me lyp temin si me kry Drogë/

REFRENI (ERGENR):

I thom Fuck you honey, Im in luv with my Money/
Im in luv, Im in luv, Im in luv with my Money/
Se sa her i kom me veti, gjithqka tjetër m'doket Funny/
Gjithkush tjetër përreth meje, përveq teje m'doket Ugly/


Lyrics submited by  ExCaliBuR   Xaimmi1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019