A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lyrical Son & Mc Kresha - Hey Girl


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  81

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/07/2017

2017-07-09T09:59:56

See Also

Mc Kresha

Song from the album:

"United State Of Albania"


Hey Girl Op Ti me thob tmadhe
Club-in e kalle x2
Hiq mos u nal se Club-in e kalle

Ref.
Hey girl op ti me thob tmadhe
hiq mos u nal se krejt Club-in e kalle
sje tu e pa krejt shokt mi pijave X2

Lyrical :
Mvesin shokt a je me dal i thom yes I is
moti sjena pa moti sjena bo fit
rruges jom tu ardh nese don met ble diq.
qka duhna me gra mos me ra en polic
Maaaann this is how i do it
biznisi ec good plus o fundi mujit
maaaaaaann sdi nuk jamI ktuhit
kushedi sa o ora gjeth em bjen mu kon i huji
thirrem party-stara jom tu pi shum nuk e di e sata
no juice une du shum aklla
great goose mu ka bo dru pata
hej ku met qajo qe e pata
vendi full njerz si mu kon demonstrata
njona pom fol nuk pe ni se jom f**ked up
veq e di qa ndodh mbas foreve tkillavta

McKresha :

Jena dal n'Club Jena bo Fucked Up
Tu Ec Krejt Zhag Hajde qoni durt nalt
se Plaqk o Mos levizni asnjo,
Plaqk o mos levizni asnjo

Ref.
Hey girl op ti me thob tmadhe
hiq mos u nal se krejt Club-in e kalle
sje tu e pa krejt shokt mi pijave X2

McKresha :
Ja kom nis po shoh gjigja
njerzt e mi krejt grinqa
100-sha Benxhamin-sha
jena vesh do bisha nkmisha e tu pi shisha
ku jon dhipat se pi timit nuk i shihsha
Rreth thobes tonde tmadhe doren e rrshitsha
rrshitsha nto sdi qysh rrin vertikalisht
ma tkisha thon diqka po jom shum mene tprishta
e se merr per seriozisht ma

McKresha :

Jena dal n'Club Jena bo Fucked Up
Tu Ec Krejt Zhag Hajde qoni durt nalt
se Plaqk o Mos levizni asnjo,
Plaqk o mos levizni asnjo
Haverat Jon t'Qart Bojna
neja pernat
vina marrim femnat qe sjau dim as emnat
Vllaqko a e dhezim ka njo
Vllaqko a e dhezim ka njo

Yeah it's Speci Baby
tu bo tetshe keri
hapat tthehen t'hup breakdenci
nqanta tzeza gur esmeri

Ref.
Hey girl op ti me thob tmadhe
hiq mos u nal se krejt Club-in e kalle
sje tu e pa krejt shokt mi pijave X2

United States Of Albania

Coming Soon...


Lyrics submited by PEJA039
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019