A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lyrical Son - Mafia Shqip  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  56

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/07/2018

2018-07-12T19:00:41

Featuring

Mc Kresha

Song from the album:

"United State Of Albania"


[Lyrical Son:]
Sillna mir me pare flej me to qdo nat
Qato qdo mengjes po na vjen buka n'shtrat
Per inati t'njani tjetrit zgat dashnia
Po dojn me na nda i myti xhelozia
Man kta jon kurgjo hiqa
Dojn mu kru me neve ngulen n'iriqa
K*rvat sun um nalin nuk ka k*ra sa ka b*tcha
E nese rruges dalin jav kthejm setrat en miniqa
Tayson fllow tnuket veshi Holyfield
Un sdi gjo zhduken della Copperfield
Ky sen o drog Mu mbon high e ty debill
2-3 hite fam overdoz
Bini in kill
Nuk jeni real
Jepni ju moti
Na vjedhni ju still
Kyqen e dhezi e pasiti Ozil
Zhduken kto puçra man si Clearasil
Jom ikona e kti shehri
Beef me mu t'glacitin edhe sorrat e qytetit
Nuk o mir me lujt So hajgare me shendetin
Njerzt e mi nuk t'vesin E qojn njerin t'pershendesin
Get it t'pershendesin
Hala pa zbardh mengjesi Posterin n'bander ta ngjesim man
John Gotti su kan reper
Al Capone ska shkru tekst asniher
Totorina qa je tu marr haver

[REF.:]
They want they want they want they want
Se kta po dojn
Mafia ship 10x
E qojm njerin t'pershendesim

[Mc Kresha:]
Vjen pastrusi me shurdhuse
Manovra mashtruse
Njejt si mafia Ruse
Haveri me uzi
Njeri s'tutet prej arushe
Thirrje deshpruse
Haveri rat te qel arushen
Kta pom folin per mafia shqip
Tnjoftojm me do tipa
Me italian reep
Ska french kiss
Jom romantik
Pi rum bum bum
Me njerz antik
Skom nevoj per prezantim
Mem kqyr mu shum ki rrezatim
Tu pikturu ni vizatim
Ti s'ki vizjon se s'ki vizim
Edhe kerrin e ki Leasing
Krejt haverat tu pi rizlling
Folo blling si filisting
Jeni tallava veq s'kini Sinn
Knej ka na osht rabi mint
E n'zerri magnumin
Edhe jav q* minjt
Ju jeni bit
Thirrumni prind
Ti thej turit
Me gusen e hint
Sillna me bicikell
Tu pi krrill plak
Hekrin e kom nikel
Se huq piken (plau)
Per inati t'njani tjetrit osht familja
Pllugu lidhja prej jugut kilja juvenilja

[REF. 2x:]
They want they want they want they want
Se kta po dojn (huu)
Mafia ship 10x
E qojm njerin tpershendesim


Lyrics submited by  elizaaA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019