Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band & Dani - Nga Jugu Ne Veri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Nese loti rrjedh
Mos me thuaj asgje
Miku im se me të
Un e humba gjdo gjë

AAhhh
Nga jugu ne veri
Nga lindja n'perendim
Le te behen krejt prush e tim
Dielli token le ta ndez
Le te vdes gjdo shpres
Se më preu ne bes

Nese loti rrjedh
Mos me thuaj asgje
Miku im se me të
Un e humba gjdo gjë

Ohhhh
Nga jugu ne veri
Nga lindja n'perendim
Le te behen krejt prush e tim
Dielli token le ta ndez
Le te vdes gjdo shpres
Se më preu ne bes
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  linda

Machiato Band & Dani - Nga Jugu Ne Veri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Jugu Ne Veri".
3. Video është e këngës "Nga Jugu Ne Veri", por nuk këndohet nga Machiato Band & Dani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0