TEKSTESHQIP

Machiato Band
Maska
Lyrics
(Feat. Labinot Rexha)

Kam dyshuar se pervec meje
e sheh nje tjeter,
shpesh me kan thene e su
besova as miqve tvjeter
e tani kur me syte e mi te shoh
bashk ke teeee,per fakte skam nevojeee

ref:Heke masken e fol ta shoh fytyren e vertet
pse durova deri sot nuk duroj ma perjete
heke masken e fol dhe mos baj gjeste sikur femije
nuk me mer mua pse tani jeten ja shkatrron atijj

Sju kam besuar kurre me than qe del me nje tjeter
sa konflikte me ty i pata me miqte e vjeter,
njemiher i penduuar jam qe si degjova e ty te besovaaa

ref:Heke masken e fol ta shoh fytyren e vertet
pse durova deri sot nuk duroj ma perjete
heke masken e fol dhe mos baj gjeste sikur femije
nuk me mer mua pse tani jeten ja shkatrron atijj

DËRGOI:
INFO
Për një impakt sa më të madh, krijimi muzikor është bërë i disponueshëm para një audience më të gjerë i plotësuar me profesionalizëm me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 19 Prill 2011.