Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mad Lion - Gjaku Me Gjak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku Me Gjak".
3. Video është e këngës "Gjaku Me Gjak", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mad Lion - Gjaku Me Gjak  (Feat. Loco)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Loco

23/09/2009

2009-09-23T21:42:51+00:00Mad Lion

Rap-i jem osht i smut qe ti qin trut
Zemra ju dridhet zani jem po ju tut
Jeni hi n’gjak me dy psihopat
Ju dridhen zemrat tash kur na ndjeni ngat
I hekni edhe vetllat o pederra model
Qfar gangstera ju qe perball sun na del
Ju shani mshefni si plakat e kqija
Pederra kuptoni ashtu se ka burrnija
Gjithmon i rrehi pederrat si ti
Kom kusheri po ma shum ku je ti
Me hardcore rap ja kom nis qysh i ri
Loco Mad Lion tkallxojn qka osht G
E jo me shpik sene e me thon une tvraj
Une kur thom tvraj pernime tvraj
Kallxo qka ke bo ske bo kurgjo
Une jom qai qe krejt i kom bo
Jau qifsha televizionet intervistat reklamat
Boj qka um qohet jau jepi mat me automat
Une boj rap per njerzt e mi e jo per ty
Per njerz si ju osht i ran per kry
Na ton naten jena nxon ne pune me hak
Se gjakun se falum gjakun e lajm me gjak
Prej aty ku na vim kurkush nuk punon
Emshiri osht mahalla qe jeten ta shkurton
Kjo osht hardcore apo gangstah rap
Ky osht sporti i pergjakshem kryt ta pret
Na moti e kena mjell faren e tash po del
Shqipe jemi tgatshem perball sun na del
Mad Lion Entertainment me gjak po vjen
Bitch-av si ti kurkun venin sjau len

Prej aty ku na vim kurkush nuk punon
ne ket ve nana djalin se ledhaton
Prej aty ku na vim armiqt e kan lock
Bitch mos u tut se po bjen n’shok

Loco

hey gangsta gangsta keni qi;lu si tusi
me emer n prishtin krejt po ju thrrasin pussy
kur tum qohet ju shkeli jau dhij kryt si qetnik
shqipe jem luana na sdim ku ka pik
fryma ju zihet kur na shihni nTV
tash kini armik me 100 OG
ne gjak jena la e tash same o same
mad lion entertainment thats a name
muther fucker im a G im a soulja
im a O G and i fuck all ya
og loco arbasoun for life
i got big family and i rap 4 life
kemi repera hiq pa kuptim
edhe asi qe sdin shkrim as lexim
kush menon ktu me na nal betejen
prej sot per rap na ktu e dhojm lejen
u bashku luanat kekush nuk i tut
ngoni repera ky rap jav qin trut
loco mad lion ni prezentim
kjo vlen per gjith si paralejmrim
gjaku me gjak haku me hak
mbishkrim titull vul me gjak


Ky tekst u dërgua nga Mendimm
Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet