Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Shpresa (Feat. Arta Bajrami)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E kom 1 qik n'mahall qe m'ka ma qet djersen n'ball por e shoh rrall veq kur e shoh m'kall se nij veten gjall.Okej tash filloj me ja tregu ket perrall.E ka emrin Shpres punon si stujarkdesk lekuren e ka te bukur nga natyra e zez Osht bijondin i ka flokt deri n'shpin diku fell n'Prishtin ajo e ka shtepin jo e that e gjat 1 e 77 shpesh um len pa fleit se e shoh gjdo nat .C*** ne silikon me t Lon n'Harminon me trup t'sakaton t'qet n'depresion muzikngare bingon dhe me prind jeton 22 vjet i bon qe tri kater vjet punon osht tip romantik me 1 stil egzotik me vizion erotik fanatik dhe fantastik

Un dua tjem me ty te flej vetem me ty.te shtrihem n'shtrat me ty te boj gjdo dje per ty x2

shpresa o model per seks shum ka oreks nuk osh tip kompleks mpat kallzu njoni qe punon n'mabeteks me 1 par tesha kat e ndor 1 rrollesk aj e ka punu 3 vjet e gjys kan kalu e ka sill n'gishta shum e ka tradhtu veq shllafin ne fund rrote sames e ka qu veq tash nenqmimi me ndimon mu Por shpresa pom plas se hiq nuk ma rras edhe pse per mu thojn kishe jom das edhe per qef te shpreses e komm bo kit bit ajo mendon qe kom rrshit tu e prit si fmi per to thojshin bile nat e dit qe ka mu ba shum e mirr kur ka mu rrit Shperesen e kom zemer uj buk edhe drit se sjo dikur ka me mi rrit fmit.!

Un dua tjem me ty te flej vetem me ty.te shtrihem n'shtrat me ty te boj gjdo dje per ty x2

pa e pa qysh doket kur o n arioplan me tesha te stjuardeskes shpirtin ta han besom n kraht e saj kisha nxon edhe shoqni ne gjinekologji se kisha bo shum fmi tona punet e botes i kisha pas n terezi mbiemrin e saj e kisha marr e sma kish ni.

pa e pa qysh veshet me farmerka e xhemper sa seksi doket kurr del shetit me kerr ose veres me skuter osekur pin liker shum e ombel o shpresa kur ska frajer
Shpresa um ka shty ne humner per to menoj nat e dit dimer e ver edhe kur o nxeht edhe kur ka er edhe kur e shoh kaniher ne kamer por shpresa um ka premtu se ka me kon me mu por mas pari don fakultetin me wazhdu!

Un dua tjem me ty te flej vetem me ty.te shtrihem n'shtrat me ty te boj gjdo dje per ty x2

Ky tekst u dërgua nga Erzz'aFeaturing: Arta Bajrami
Publikimi: 09/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Mad Lion:


Komente 0


Mad Lion - Shpresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresa".
3. Video është e këngës "Shpresa", por nuk këndohet nga Mad Lion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.