Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Ishte hera e fundit
Une qe tu afrova
Syte e tu te perlotur
Ndarjen e lexova

Buzet peshperiten
Por fjalet se than
Zemrat e kuptuarn
Se bashke me nuk jan

Re:f 1x
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete

Shum gabime kom
Ne fund e kuptova
Shpesh t’kam ba me qajt
Shum here te lendova

Edhe pse ne jete
Shum deshira ska
Vetem ty te kisha
Por as me ty sjam

Ref: 3
Mos qaj ti per mua
Se un vete gabova
Dashurine qe ma dhe
Une se meritova

Mos qaj ti per mua
Fajin e kam vet
Dashurin qe kisha
Kurr skam per ta gjete


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Shyhrete Behluli
Publikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.