Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Loja E Shqiponjave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(mahmuti)ne jemi shiponja

(shyhrejta)po qfar doni ju shqiponja

(mahmuti)ne duam me te shpejten me te miren me trimen te jet puntore te jet e thjesht

(shyhretja)rinda tjet puntore te jet e thshjesht e me e mira eshe Altina

(mahmuti dhe shyhreti)ashtu si shqiponjat qe fluturojn gjithmon ne do te mborjm atdheun per sot edhe gjithmon

Ref.ashtu di shqiponjat qe fluturojn ne do ta mbrojm atdheun sot edhe gjithmon


Ky tekst u dërgua nga dijellza


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Loja E Shqiponjave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loja E Shqiponjave".
3. Video është e këngës "Loja E Shqiponjave", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0