Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Mos Me Shkel Me Kam N'oborr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  13

mos me shkel me kam noborr
mos ma prek djepin me dor
mos ma prek
mos ma zin djellin me dur
mos ma gjuj lirin me gur
mos ma gjuj

mos e enderro kosoven
nga karpatet nuk e solllet
nuk e sollet
kot mos luj me zjarr shqiptari
kush e ndez digjet i pari
kush e ndez digjet i pari
digjet i pari

mos mi prek gjuh e kultur
mos ma prek shqipen nflamur
mos ma prek
moj evrop moj e pa bes
kot te ti kemi majt shpres
kot te ti
s`shuhet kurr zjarri liris
pa u shkri tok e dardanis
pa u shkri tok
pa na u tha lumej e dete
pa na u tha gjaku nder dejer


Ky tekst u dërgua nga SaraMahmut Ferati
Publikimi: 09/09/2023
Muzika: Shaqir Cërvadiku
Teksti: Shaqir Cërvadiku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Studio Tima


Mahmut Ferati - Mos Me Shkel Me Kam N'oborr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Shkel Me Kam N'oborr".
3. Video është e këngës "Mos Me Shkel Me Kam N'oborr", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0