Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Kush Ka Dashuri Krejt I Ka

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ka Dashuri Krejt I Ka".
3. Video është e këngës "Kush Ka Dashuri Krejt I Ka", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Kush Ka Dashuri Krejt I Ka  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

04/10/2012

2012-10-04T08:14:32+00:00Edhe mem dasht edhe mem vra oh ty hallall ta kisha ba, met dasht mor djal hallall e kam oh e met nem o ësht haram

REF
As spo ni as spo shoh kur tkam ty kerkan se njoh,Boll po nin boll po she kan duhe me njoft e nje,As spo nii as spo shoh kur tkom ty nuk du kurgjo sdon me ni as sdo me pa kush ka dashni krejt i ka

Edhe mem dasht edhe mem nem oh ti nuk del prejt shpirtit tem,Met dasht mor djal gjithmon tkam dasht oh eh met nem zoti mos thaft

REF
As spo ni as spo shoh kur tkam ty kerkan se njoh,Boll po nin boll po she kan duhe me njoft e nje,As spo nii as spo shoh kur tkom ty nuk du kurgjo sdon me ni as sdo me pa kush ka dashni krejt i ka.


Ky tekst u dërgua nga Mimoza
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet