Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Po Na Merr Vallja Hijeshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

MAhMuti:

2x
Po nA Merr vAlljA jehshi
veq se dole ti me kcy
AtMosferA u bo e gjAll
ti kur dole e ke kAll.

Pse moj qik sem ki kAllxu
se kAq Mir din me vAllzu.

2x
Ti po thu se MkA Ardh
MArre po ti koke hAs vAlltare.

Po Merr vAllja hjeshi
veq se dole ti Me kcy
AtMosferA u bo e gjAll
ti kur dole e ke kAll.

ShyhretjA:

Si tjA kesh hAtrin nAj
kujt vAlljA ndryshe kA
Mu lujt.

2x
Merre vAllen Mir
vAllzo MA gzo zeMren
Mos prito.

2x
Po nA Merr vAlljA jehshi
qysh se dole ti Me kcy
AtMsferA u bo e gjAll ti
kur dole e ke kAll.

Ky tekst u dërgua nga Almire'22   AlMire22Featuring: Shyhrete Behluli
Publikimi: 01/12/2011


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Po Na Merr Vallja Hijeshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Merr Vallja Hijeshi".
3. Video është e këngës "Po Na Merr Vallja Hijeshi", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.