Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O t'ka bo te fala
Zemra qe u thy
Keq per mu keq per ty

Mos me ço te fala
O permes askujt
Se ma shume po m'ban me vujt

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni

O t'ka bo te fala
Zemra qe te don
Ti per mu a mendon

Mos me ço te fala
Mendjen du ma shume
Tjer kend s'e mendoj une

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni

...

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keq".
3. Video është e këngës "Keq", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0