Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majk Celo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Majk Celo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Tetor 2019, Majk Celo publikon videoklipin "Lali Lali". Më datë 5 Nëntor 2020, Majk Çelo & Ledina Çelo publikojnë videoklipin "C'est La Vie". Teksti i këngës u shkrua nga Majk Celo & Olti Curri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nipi i

Ledina Çelos

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Majk Celo, Majk Çelo

Komente 0