TEKSTESHQIP

Majlinda Dada
Zemren Ta Dhashe
Lyrics
(Feat. Alida)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ta Dhashe" kënduar nga Majlinda Dada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor është lansuar tek fansat i punuar me shije me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 19 Janar 2018. Autor i muzikës është Nurteel, ndërsa për tekstin punuan Alida Duka & Nurteel.
Renditja:
Top 200