TEKSTESHQIP

Majlinda Dada
Sa Gabova
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sa Gabova" kënduar nga Majlinda Dada.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sa Gabova".
INFO
Ky projekt ka ardhur tek artdhashësit i punuar me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e përgatiti MAX Production. Ky videoklip u publikua më 8 Mars 2024. Melodia, teksti dhe produksioni audio u përgatit nga Edlir Begolli.