TEKSTESHQIP

Malda Susuri
Vjen E Iken Kur Do Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vjen E Iken Kur Do Ti" kënduar nga Malda Susuri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës, autor i tekstit dhe arranzhues i muzikës është Gjergj Jorgaqi.